Příměstské tábory – základní info

 

Příměstské tábory CESTA KOLEM SVĚTA a BYL JEDNOU JEDEN ŽIVOT jsou určeny dětem školkového věku, jimž je nastaven režim tábora. Program je připraven podle složení skupiny a v současné době bude záležet na aktuálním stavu a možnostech. V případě, že se tábory do 15.6.2020 nenaplní, přijímáme i děti starší. Tábory povede Tereza Kostelecká s asistenty. Kapacita každého tábora je 16 dětí. Tábory se konají od pondělí do pátku v čase 8 – 16 hod. v rodinném centru. Cena zahrnuje náklady na lektory, program, svačiny, obědy, pitný režim a organizaci.

MODRÝ TÁBOR realizujeme díky podpoře našich donátorů pro děti s poruchou autistického spektra. Cílem je poskytnout dětem individuální přístup a program uzpůsobený jejich zájmům. Vedoucí tábora je Mgr. Lucie Maixnerová. Kapacita tábora je 7 dětí. Cena zahrnuje náklady na lektorku a asistenty, program, svačiny, obědy, pitný režim a organizaci.

DIVADELNÍ CAMPY pod vedením Šimona Knápka nabízejí dětem  a studentům týden práce na svém projevu a zkoušení si různých divadelních technik. Campy probíhají v čase 8-12:30 hod, v ceně jsou zahrnuty náklady na lektora, nájem, materiál, obědy a organizaci. Místo konání bude upřesněno podle počtu přihlášených.

REZERVACE MÍSTA JE MOŽNÁ PŘES EMAIL. Následně vám potvrdíme, zda je na táboře volné místo a je tedy rezervováno pro vaše dítě. Podrobné informace, informace o platbě a přihlášky pak obdržíte v dalším emailu.

VZHLEDEM K VYDANÝM VLÁDNÍM NAŘÍZENÍM SE MOHOU PODMÍNKY PRO KONÁNÍ TÁBORA ZMĚNIT A VYHRAZUJEME SI TAK PRÁVO NA ZMĚNY V ORGANIZACI TÁBORŮ ČI JEJICH ZRUŠENÍ.

Uložit