Cvičení rodičů s dětmi


Detaily události

Tato událost skončila 25 Květen 2022


Cvičení rodičů s dětmi je pohybovou aktivitou pro celou rodinu, kterou pro vás připravujeme od října do května každý týden (kromě svátků) ve středu v čase 16:30 – 17:30 hod v tělocvičně ZŠ Dobrovského, Lanškroun.

Většina jednotlivých pohybových aktivit je cílena na děti ve věku 2,5 – 6 let, ale svoji zábavu najdou jak mladší, tak starší děti. Hodinová lekce je rozdělena do tří bloků. Po úvodním uvítání a společném cvičení za doprovodu říkanek a písniček následuje “volné cvičení, kdy děti zdolávají jednotlivé prvky překážkové dráhy, používají různé motorické pomůcky a mají možnost proběhnout se po tělocvičně dle vlastních představ. Celou lekci pak zakončíme  společným uvolněním a rozloučením.

Zaměřujeme se na celkový psychomotorický vývoj dětí, zvláště pak na rozvoj koordinace pohybu, přirozených silových schopností a také kooperaci jak s rodiči, tak s ostatními dětmi.

V současné době již není nutná rezervace.

S sebou do tělocvičny potřebujete vhodnou obuv jak pro děti, tak pro vás. Cena za 1 lekci je 30 Kč/osoba, v případě, že jdou cvičit z jedné rodiny 2 a více dětí, pak je cena 25 Kč/osoba. Příspěvek se hradí přímo na lekci.