Příměstské tábory

Na hlavní prázdniny 2021 připravujeme jak příměstské tábory pro děti školkového a mladšího školního věku, tak pro děti s poruchou autistického spektra. Plánujeme následující tábory:

19. – 23.7.2021 Z pohádky do pohádky (příměšťák pro děti 4-7 let) – obsazeno

26. – 30.7.2021 Lesní příměstský tábor (věk 6 – 10 let)

26. – 30.7.2021 Modrý tábor pro děti s PAS I. (vysokofunkční autismus)

2. – 6.8.2021    Pat a Mat na příměšťáku (věk 4 – 7 let) – obsazeno

9. – 13.8.2021 Modrý tábor pro děti s PAS II. (nízkofunkční autismus)

23. – 27.8.2021 Divadelní camp (10 – 14 let)

Příměstské tábory probíhají přímo v rodinném centru pod vedením zkušených lektorek a lektorů. Vzhledem k nejasné situaci zatím otevíráme pouze rezervace míst. S konkrétními informacemi k průběhu a platbě zveřejníme v červnu. Kapacita jednotlivých příměstských táborů je prozatím 14 dětí, pokud to bude možné, navýšíme kapacitu ještě o  2 místa. Proto, v případě, že by už byla kapacita konkrétního tábora naplněna, můžete vaše dítě přihlásit jako náhradníka (v takovém případě vás budeme informovat, jakmile by se uvolnilo místo).

Příměstské tábory probíhají vždy od pondělí do pátku v čase 8 – 16 hod. Program připravujeme skupině na míru a našim cílem je nabídnout dětem pestrý program plný zajímavých zážitků. Obědy zajišťujeme v domově pro seniory.

Lesní příměšťák probíhá celý týden venku a to převážně v okolí lanškrounských rybníků. Na obědy pak využíváme restaurace u rybníků.

Modré tábory jsou určeny pro děti s poruchou autistického spektra. Během tábora dětem zajistíme individuální přístup díky osobním asistentům. I zde připravujeme program dětem na míru podle jejich potřeb a zájmů. Kapacita  jednoho modrého tábora je 5 dětí.

V tomto roce nově rezervujte místa přes naše rezervační stránky:

Zde si můžete rezervovat místo na příměstský tábor