Příměstské tábory

V roce 2023 budeme realizovat následující příměstské tábory:

17. – 21.7.2023 Týden malých zahradníků – příměstský tábor pro děti ve věku 4 – 7 let – OBSAZENO

31.7. – 4.8.2023 Máme rádi zvířata – příměstský tábor pro děti ve věku 4 – 7 let – OBSAZENO

24. – 28.7.2023 Modrý tábor I. – příměstský tábor pro děti s vysokofunkčním autismem

7. – 11.8.2023 Modrý tábor II. – příměstský tábor pro děti s nízkofunkčním autismem

 

Příměstské tábory pro děti ve věku 4 – 7 let probíhají přímo v rodinném centru pod vedením zkušených lektorek. Kapacita jednotlivých příměstských táborů je 16 dětí. V případě, že bude kapacita konkrétního tábora naplněna, můžete vaše dítě přihlásit jako náhradníka (v takovém případě vás budeme informovat, jakmile by se uvolnilo místo). Pro každé dítě je nutné udělat samostatnou rezervaci.

Příměstské tábory probíhají vždy od pondělí do pátku v čase 8 – 16 hod. Program připravujeme skupině na míru a našim cílem je nabídnout dětem pestrý program plný zajímavých zážitků. Obědy zajišťujeme v domově pro seniory.

Prosíme, abyste respektovali věk dětí, tábory jsou určeny dětem školkového věku, popřípadě dětem, které mají za sebou 1. třídu. V případě, že na tábor přihlásíte dítě mimo uvedený věk, bude vám rezervace zrušena.

Cena tábora 2 500 Kč zahrnuje: náklady na lektory a koordinátory tábora, náklady na materiál a pomůcky, obědy, odpolední svačiny, pitný režim a pojištění.

Po rezervaci místa obdržíte email s dalšími informacemi. Pokud byste měli jakékoli dotazy, můžete nám napsat na email: info@rclanskroun.cz.

Zde si můžete rezervovat místo na příměstský tábor

Zde si můžete rezervovat přímo místo náhradníka na příměstském táboře.

 

Modré tábory jsou určeny pro děti s poruchou autistického spektra a dalšími jinakostmi. Během tábora dětem zajistíme individuální přístup díky osobním asistentům. Pro děti připravujeme program na míru podle jejich potřeb a zájmů. Kapacita  jednoho modrého tábora je 5 dětí.

Modré tábory rodinného centra pravidelně každoročně podporují místní firmy. V případě, že chcete podpořit naše modré tábory, budeme moc rádi.

Cena tábora 3 800 Kč zahrnuje: náklady na lektory a koordinátory tábora, náklady na materiál a pomůcky, obědy, odpolední svačiny, pitný režim a pojištění.

Po rezervaci místa obdržíte email s dalšími informacemi. Pokud byste měli jakékoli dotazy, můžete nám napsat na email: info@rclanskroun.cz.

Místo na modrém táboře pro vaše dítě můžete rezervovat přes výše uvedený email. Rezervaci vám následně potvrdíme.