Plavání pro těhotné


Detaily události

Tato událost skončila 09 Listopad 2022


Rádi bychom opět těhotným ženám nabídli kurz Plavání pro těhotné. Kurz je určen ženám od 12tt a je potřeba potvrzení lékaře (můžete donést i dodatečně). Plavání probíhá na bazéně ZŠ Dobrovského Lanškroun a to ve středu v čase 17 – 18 hod pod vedením zkušené lektorky Mgr. Ludmily Zapletalové.

Abychom kurz mohli otevřít, potřebujeme, aby bylo přihlášeno minimálně 6 žen. Nyní tedy probíhá pouze rezervace míst a jakmile bude přihlášen minimální počet, v následujícím týdnu kurz otevřeme. Zde si můžete rezervovat místo. Nenechte se, prosím, zmást datumem, abychom mohli plavání pro těhotné do rezervací vložit, museli jsme zvolit nějaké datum. V případě, že byste měli zájem jak o plavání pro těhotné, tak o předporodní kurz, udělujete si rezervaci na obě aktivity a situaci pak vyřešíme aktuálně po společné domluvě.

 

Zde jsou už informace k samotnému průběhu kurzu:

Každý kurz začíná úvodní zkušební lekcí, kde si ženy vyzkouší, zda jim plavání a cvičení vyhovuje. Následuje 7 lekcí kurzu. Na kurz je možné se přihlásit i v jeho průběhu, pokud jsou volná místa. Jednotlivé lekce jsou rozděleny do tří částí – rozplavání, cvičení a relaxace. Těhotným maminkám tak nabízíme bezpečný prostor, kdy se mohou věnovat samy sobě. Podmínkou účasti je ukončený 12tt a potvrzení od gynekologa, že se plavání můžete účastnit. S sebou si vezměte plavky, 2x ručník, malé občerstvení podle vlastního uvážení.