Pojďte s námi ven

ANEB VYCHÁZKY ZA POKLADEM

V době nouzového stavu a aktuálních omezení chceme být s vámi a vašimi dětmi. Nejsme úplní příznivci online prostoru, kde by se mělo odehrávat spojení s vámi. Proto jsme pro vás a vaše děti na březen připravili aktivitu POJĎTE S NÁMI VEN.

Každý týden, vždy od úterý 12 hodin do čtvrtka do večera na jedno konkrétní místo v Lanškrouně umístíme krabici. Toto místo zveřejníme tady na stránkách a na našem facebookovém profilu. V uvedené době pak můžete přijít a z krabice si vzít obálku. a co v ní najdete?

  1. Jednu z věcí, která je potřeba a domácí tvoření pro děti.
  2. Náměty na poslech nebo čtení pro rodiče zaměřené na výchovu, péči o děti, partnerské vztahy,…

Pod tímto textem pak najdete odkaz na naši padletovou nástěnku, kde najdete informaci o tom, co se z dané věci vytvoří a také samotný návod k vytvoření. Na stejném odkaze bude umístěný i námět pro dospělé k poslechu či čtení. Pod příspěvky můžete psát komentáře a sdílet fotky, pokud chcete, nebo se nás zeptat, co byste potřebovali vědět. Těšíme se na vaše reakce!

Už máme vyzvednutou obálku

Pokud byste nemohli krabici najít, nebo v ní už nebyly obálky, dejte nám, prosím, vědět na tel. 777 257 709. I když budeme krabici pravidelně kontrolovat, může se stát, že bude potřeba obálky doplnit i během dne.

DĚKUJEME, ŽE BĚHEM VYCHÁZKY BUDETE DODRŽOVAT STÁVAJÍCÍ OPATŘENÍ. Pokud se vás u pokladu sejde víc, počkejte, něž pro vás bude prostor.