Cesta do Betléma


Detaily události

Tato událost skončila 19 Prosinec 2021


I v letošním roce jsme pro vás, vaše děti, ale i prarodiče připravili víkendovou adventní hru v centru našeho města. Společně se vydáme hledat cestu do Betléma, která nám připomene starověký příběh zrození Ježíše.

O víkendu 18. – 19.12.2021 bude hra instalována vždy v čase 11 -18 hod a vy tak máte možnost si ji kdykoli projít. Můžete si vybrat buď bezplatnou, nebo placenou verzi. Hra povede vnitřní částí města a zabere 40 minut až 1 hodinu, záleží na vás, jak rychle půjdete a kolik času na jednotlivých zastávkách strávíte (někomu třeba zabere i víc času). Hra je určena hlavně dětem ve věku 2 – 8 let a jejich rodinám, ale neplacená verze určitě potěší všechny generace.

Placená verze

Při této variantě hry si předem vyzvednete pomůcky a hrací kartu v rodinném centru (po individuální domluvě je možný i jiný způsob předání), které budete potřebovat během hry, abyste si ji užili s dětmi naplno. Na konci hry pak bude na děti čekat malý dárek. Cena za 1 herní sadu včetně dárku je 80 Kč a uhradíte ji při předávání pomůcek. Abyste se mohli placené verze zúčastnit, je potřeba si udělat rezervaci a vyplnit všechny potřebné údaje, zároveň si při rezervaci vyberete i způsob vyzvednutí pomůcek.

Jedna rezervace zahrnuje: 1 ks hrací karty, 1 balení pomůcek do hry a 1 dárek. Pokud chcete pro každé dítě hrací kartu, pomůcky a dárek, je nutné udělat pro každé individuální rezervaci. Rezervační čas je orientační, je na vás, kdy se na hru vydáte. Budeme ale rádi, když se vybraného času budete držet, aby se v jednu dobu nesešlo velké množství rodin na jednom místě. Pokud by se tak stalo, doporučujeme vyčkat, protáhnout si cestu postranními uličkami, prohlédnout si krásně osvětlené adventní město, nebo se zastavit na fler jarmarku a v cestě pokračovat, až bude před vámi volno, abyste si adventní hru mohli pořádně užít.

Neplacená verze

V neplacené verzi máte možnost projít si celou cestu a včetně jednotlivých zastavení. Adventní hra je vytvořená tak, aby si jí užili i ti, kteří nepůjdou placenou verzi.

 

Máte jakékoli dotazy? Napište nám na info@rclanskroun.cz

PROSÍME VŠECHNY ÚČASTNÍKY, ABY BYLI OHLEDUPLNÍ K DALŠÍM DĚTEM A JEJICH RODINÁM  A VĚCI, KTERÉ BĚHEM HRY POUŽIJETE VRAŤTE DO PŮVPDNÍHO STAVU, ABY SI HRU MOHL NAPLNO UŽÍT KAŽDÝ.

Akce se koná v rámci realizace projektu města Lanškroun podpořeného z národního dotačního titulu MPSV OBEC PŘÁTELSKÁ RODINĚ A SENIORŮM 2021.