Národní týden tréninku paměti 2022


Detaily události


14. – 20.3. POCHODEM V CHOD!

Vyjděte si na procházku a přitom potrénujte paměť. Připravujeme pro vás trasu po našem městě, kterou projdete i s plněním úkolů za cca 2 hodiny. S sebou budete potřebovat jen pracovní list a tužku. Vychází se od infocentra. Pracovní list najdete ho pod tímto textem pod tímto textem, nebo bude v době konání pochodu k vyzvednutí v infocentru a rodinném centru. Pochod i s úkoly je vhodný pro celou rodinu! Na pochod se můžete vydat kdykoli v uvedeném termínu.

Pochodem_v_chod_pracovni_list

14.3.  15:30 – 17:30 hod DESKOVÉ HRY TRÉNUJÍ PAMĚŤ

V rámci týdne bychom vám chtěli představit různé společenské hry, které se dají využít k trénování paměti. Opět si může přijít zahrát celá rodina od dětí po seniory. Budeme hrát v atriu “penzionu pro seniory”, kam se dostanete přes naše rodinné centrum. Akce je zdarma a bez přihlášení.

16.3. 15:30 – 16:30 hod UKÁZKOVÁ LEKCE TRÉNINKU PAMĚTI

Lekce tréninku paměti v našem rodinném centru probíhají již několik let v rámci akademie 3. věku. Nyní nabízíme možnost si nezávazně přijít vyzkoušet, jak taková lekce trénování paměti vypadá. Ukázka proběhne přímo v rodinném centru, je zdarma a bez přihlášení.