O vánočním světélku


Detaily události

Tato událost skončila 18 Prosinec 2022


Na 4. adventní víkend jsme pro vás, vaše děti, ale i prarodiče připravili víkendovou rodinnou hru v centru našeho města. Společně se vydáme na cestu se ztraceným světélkem.

O víkendu 17. – 18.12.2022 bude hra instalována vždy v čase 10 -18 hod a vy tak máte možnost si ji kdykoli projít. Můžete si vybrat buď bezplatnou, nebo placenou verzi. Hra povede vnitřní částí města a zabere 40 minut až 1 hodinu, záleží na vás, jak rychle půjdete a kolik času na jednotlivých zastávkách strávíte (někomu třeba zabere i víc času). Hra je určena hlavně dětem ve věku 2 – 8 let a jejich rodinám, ale neplacená verze určitě potěší všechny generace a může být příjemnou procházkou.

Placená verze

Při této variantě hry si předem vyzvednete hrací kartu v rodinném centru (po individuální domluvě je možný i jiný způsob předání), které budete potřebovat během hry, abyste si ji užili s dětmi naplno. Při rezervaci místa si můžete také vybrat možnost zaslání emailem a hrací kartu si vytisknout. Na konci hry pak bude na děti čekat malý dárek. Cena za 1 herní sadu včetně dárku je 80 Kč a uhradíte ji na účet, nebo při vyzvedávání hrací karty. Abyste se mohli placené verze zúčastnit, je potřeba si udělat rezervaci a vyplnit všechny potřebné údaje, zároveň si při rezervaci vyberete i termín vyzvednutí hrací karty.

Jedna rezervace zahrnuje: 1 ks hrací karty a 1 dárek. Pokud chcete pro každé dítě hrací kartu a dárek, je nutné udělat pro každé individuální rezervaci. Rezervační čas je orientační, je na vás, kdy se na hru vydáte. Budeme ale rádi, když se vybraného času budete držet, aby se v jednu dobu nesešlo velké množství rodin na jednom místě. Pokud by se tak stalo, doporučujeme vyčkat, protáhnout si cestu postranními uličkami, prohlédnout si krásně osvětlené adventní město, nebo se zastavit na jarmarku a v cestě pokračovat, až bude před vámi volno, abyste si adventní hru mohli pořádně užít.

Zde si můžete rezervovat místo.

Neplacená verze

V neplacené verzi máte možnost projít si celou cestu a včetně jednotlivých zastavení. Adventní hra je vytvořená tak, aby si jí užili i ti, kteří nepůjdou placenou verzi.

 

Máte jakékoli dotazy? Napište nám na info@rclanskroun.cz

PROSÍME VŠECHNY ÚČASTNÍKY, ABY BYLI OHLEDUPLNÍ K DALŠÍM DĚTEM A JEJICH RODINÁM  A VĚCI, KTERÉ BĚHEM HRY POUŽIJETE VRAŤTE DO PŮVODNÍHO STAVU, ABY SI HRU MOHL NAPLNO UŽÍT KAŽDÝ.