Procházkohraní


Detaily události

Tato událost probíhá od 7 Červen 2024 do 28 Červen 2024. Další výskyt je 14. 6. 2024 9:00


Pojďte s námi na ven! V rámci dopoledních klubů rodičů celý červen vyrážíme každý pátek ven, pokud nám tedy přeje počasí. Našim cílem jsou místa v Lanškrouně, kam je snadná doprava, a kde na děti čeká spousta aktivit. Každý pátek nás to je jiné místo. Procházkohraní probíhá jen za příznivého počasí a je potřeba si udělat rezervaci, abychom věděli, jaké množství materiálu máme vzít.

JAK PROCHÁZKOHRANÍ FUNGUJE?

Začínáme v 9 hodin. Doprava je po vlastní ose. (Kdyby někdo měl problém s dopravou, napište nám na info@rclanskroun.cz, pokud budeme mít místo, přibereme vás do auta.) Na daném místě budeme mít pro děti připravené pomůcky a aktivity v duchu sensory play, proto doporučujeme vzít s sebou náhradní oblečení, kdyby se děti umazaly, nebo zamokřily. Nezapomeňte na deku, svačinu a pití. A když nás nevyžene počasí, budeme si na daném místě hrát do 12 hodin.

Zde si můžete rezervovat místo.

INFORMACE K JEDNOTLIVÝM MÍSTŮM

Pokud si rezervujete místo, ve čtrvtek odpoledne obdržíte emailem konkrétní informace. Tady jsou alespoň ty základní:

7.6. Lanáček – sraz v 9 hodin na hřišti Gladiátor (GPS 49.9239253N, 16.5837278E) odtud se vydáme pěšky přibližně 600 metrů na dětské hřiště Lanáček, kde si budeme hrát, určitě, pokud bude teplo, využijeme potok a taky si opečeme hady.

14.6. Lesní klub Březinka – návštěva lesního klubu v Horním Třešňovci (GPS 49.9452272N, 16.5989978E). Seznámíme se s prostředím i aktivitami klubu. Parkování je možné u obecního úřadu, nebo o kousek níž u kontejnerů na tříděný odpad.

21.6. dětské hřiště na koupališti – nejen na hřišti, ale i na pláži si užijeme různé sensory play aktivity.

28.6. zahrada u jezírka Domova pro seniory – poslední procházkohraní a poslední den školního roku proběhne kousek od rodinného centra.