S dědou u ponku


Detaily události

Tato událost skončila 04 Červen 2022


je poslední ze čtyř aktivit projektu Když jsme spolu, který má za cíl aktivně propojovat všechny generace v rodině.

Rodinné centrum ve spolupráci s (dědou) Lubošem Vyhnálkem pro vás každý měsíc až do června 2022 připraví na jedno sobotní dopoledne program zaměřený na polytechniku, což znamená, že budeme vrtat, řezat, hoblovat, zatloukat hřebíky, natírat a dělat spoustu dalších věcí v dílnách polytechnického centra ZŠ Dobrovského a pokaždé si domů odnesete výrobek, co to bude, vidíte na našem plakátu.

Zveme tak tatínky, dědečky, ale určitě i maminky, nebo jiné členy rodiny s dětmi ve věku 2,5 – 10 let na společné vyrábění. Kapacita každé dílny je omezena na 6 rodin a je nutné si na ni rezervovat místo. Příspěvek na jednu dílnu je 50 Kč za rodinu. S sebou potřebujete pohodlné oblečení, co se může umazat, přezůvky, popřípadě svačinku. Vše ostatní zajistí rodinné centrum. Sraz je před polytechnickým centrem (obejdete hlavní budovu ZŠ Dobrovského zprava a uvidíte prosklené průčelí.)

V dubnu si společně s dědou vyrobíme velikonoční pomlázku.

Zde si můžete rezervovat místo.

 

Projekt Když jsme spolu byl podpořen v Burze filantropie okresu Ústí nad Orlicí 2021 firmami Solea, Iveco a Konzum, městem Lanškroun a Pardubickým krajem. Dále je podpořen z NDT Rodina MPSV. DĚKUJEME.