S tátou konstruktérem


Detaily události

Tato událost skončila 23 Duben 2022


je druhou ze čtyř aktivit projektu Když jsme spolu, který má za cíl aktivně propojovat všechny generace v rodině.

Rodinné centrum ve spolupráci s (tatínkem) Lukášem Maršíkem pro vás každý měsíc až do června 2022 připraví na jedno sobotní dopoledne program zaměřený na konstrukční stavebnice a jednoduché programování. Setkání se budou konat jak v rodinném centru, tak i v polytechnickém centra ZŠ Dobrovského. Témata jednotlivých setkání a stavebnice, se kterými si budete hrát jsou uvedeny na plakátu.

Zveme tak tatínky, dědečky, ale určitě i maminky, nebo jiné členy rodiny s dětmi ve věku 2,5 – 10 let na společné hraní a stavění. Kapacita každé dílny je omezena na 6 rodin a je nutné si na ni rezervovat místo. Příspěvek na jednu dílnu je 50 Kč za rodinu. S sebou potřebujete pohodlné oblečení, co se může umazat, přezůvky (v případě, že se dílna koná na ZŠ Dobrovského), popřípadě svačinku. Vše ostatní zajistí rodinné centrum. Sraz je buď přímo v rodinném centru,  nebo před polytechnickým centrem (obejdete hlavní budovu ZŠ Dobrovského zprava a uvidíte prosklené průčelí.)

Zde si můžete rezervovat místo.

Projekt Když jsme spolu byl podpořen v Burze filantropie okresu Ústí nad Orlicí 2021 firmami Solea, Iveco a Konzum, městem Lanškroun a Pardubickým krajem. Dále je podpořen z NDT Rodina MPSV. DĚKUJEME.