Studánková víla


Detaily události


Naše oblíbená jarní venkovní hra pro celou rodinu se bude konat v pátek 22.4.2022. A jak jinak, opět využijeme přírodu lanškrounských rybníků, kde se studánková víla každoročně koná. Letos budeme začínat u závory na hrázi Olšového rybníka (start hry). A bude vás s dětmi čekat cesta necesta za studánkovou vílou, při které budete potřebovat sílu, obratnost, ale také zapojíme mozkové závity. Celá hra včetně návratu na start vám zabere 1,5 – 2 hodiny (to je ale jen náš hrubý odhad). S sebou nic zvláštního nepotřebujete.

Velmi doporučujeme rezervaci místa. Nejen že si tak zajistíte účast na hře, ale v případě nepřízně počasí a změny vás budeme přímo informovat. Pokud se vydáte na hru bez rezervace, budeme připraveni na několik náhodných návštěvníků, ale rádi bychom napsali, že ti s rezervací budou mít přednost.

Aby si hru mohli užít jak menší, tak větší děti, připravili jsme pro vás 2 trasy. Oproti původnímu záměru začínat v 16 hod, jak je uvedeno na plakátech, jsme se rozhodli začátek rozložit do 1 hodiny. Můžete tak přijít na start kdykoli mezi 15:30 – 16:30 hod. Je jen na vás, jestli půjdete trasu sami, nebo s někým dalším. 😉

PRVNÍ TRASA je určena dětem do 4 let včetně a je dobře sjízdná s kočárkem. Naše hry zvládnou v pohodě hrát dvouleťáci, ale i pro rodiny s mladšími dětmi to může být příjemná procházka s krásným cílem. Trasa je dlouhá 1,5 km a pak vás čeká ještě necelý 1 km ke startu.

DRUHÁ TRASA je určena dětem ve věku 5 – 10 let, vede terénem, doporučujeme tak vhodnou obuv. Trasa je dlouhá 1,7 km a zpět na start vás čeká necelý 1 km.

Hra pro 1 rodinu stojí 100 Kč, úhradu provedete na startu hry.

Hra se bude konat za příznivého počasí. Pokud by nám nepřálo, přesuneme ji na jiný termín a dáme vám, v případě rezervace místa, vědět, takže o hru určitě nepřijdete.

Zde si můžete rezervovat místo.

Rezervace místa je možná do 21.4.2022 do 18:30 hodin.