Studánková víla


Detaily události

Tato událost skončila 18 Květen 2024


Naše oblíbená jarní venkovní hra pro celou rodinu se bude konat v sobotu 18.5.2024. A jak jinak, opět využijeme přírodu lanškrounských rybníků, kde se studánková víla každoročně koná. Letos budeme začínat u studánky na hrázi Olšového rybníka (start hry: 49°55’19.1″N 16°34’49.9″E). A bude vás s dětmi čekat cesta necesta za studánkovou vílou, při které budete potřebovat sílu, obratnost, ale také zapojíme mozkové závity. Celá hra včetně návratu na start vám zabere 1,5 – 2 hodiny (to je ale jen náš hrubý odhad). S sebou nic zvláštního nepotřebujete.

Na hru je nutná rezervace místa. Nejen že si tak zajistíte účast na hře a získáte potřebné informace pro samotnou hru, ale v případě nepřízně počasí a změny vás budeme přímo informovat. Hru si rezervujte na konkrétní čas a snažte se, prosím, ve vámi vybraný čas na hru přijít.

Aby si hru mohli užít jak menší, tak větší děti, připravili jsme pro vás 2 trasy. Je jen na vás, jestli půjdete trasu sami, nebo s někým dalším. 😉

PRVNÍ TRASA je určena dětem do 4 let včetně a je dobře sjízdná s kočárkem. Naše hry zvládnou v pohodě hrát dvouleťáci, ale i pro rodiny s mladšími dětmi to může být příjemná procházka s krásným cílem. Trasa je dlouhá 1,8 km a pak vás čeká ještě přibližně 1 km ke startu.

DRUHÁ TRASA je určena dětem ve věku 4 – 9 let, vede terénem, doporučujeme tak vhodnou obuv. Trasa je dlouhá 2,5 km a zpět na start vás čeká také přibližně 1 km.

Hra pro 1 rodinu stojí 150 Kč a zahrnuje herní sadu pro 1 dítě, pokud byste chtěli herní sadu pro více dětí, pak každá další stojí 100 Kč. Ale je na vás, jakou variantu si zvolíte, jestli půjdete s více dětmi a budou ochotny se mezi sebou dělit, určitě si hru užijete i s jednou herní sadou. O způsobu úhrady vás budeme informovat emailem po přihlášení.

Hra se bude konat za příznivého počasí. Pokud by nám nepřálo, přesuneme ji na jiný termín a dáme vám, v případě rezervace místa, vědět, takže o hru určitě nepřijdete.

Zde si můžete rezervovat místo.

Rezervace místa je možná do 17.5.2024 do 12 hodin.