Studánková víla a pan Eduard

Hrajete s dětmi rádi venkovní hry? Pak právě pro vás je určena naše tradiční “Studánková víla”, kterou si každoročně připomínáme Den Země. Tentokrát si na pomoc víla pozvala pana Eduarda, a tak vás s dětmi čeká vycházka za objevováním, kdo pan Eduard je.

Od hráze Olšového rybníka bude připravena cesta se zastaveními, kde budete plnit jednotlivé úkoly. Trasa je dlouhá přibližně 2,5 km (i s cestou zpět). Počítejte, že vám hra zabere 1,5 – 2 hodiny (těm co rádi bádají asi i delší dobu). Připravena bude i varianta pro kočárky.

Abyste se mohli hry zúčastnit, potřebujete herní sadu. Ty pro vás budeme mít připravené v rodinném centru. Jedna herní sada obsahuje jednak základní pomůcky, které využije celá rodina, a pak jeden balíček s pomůckami a materiálem pro jedno dítě. Cena této sady je 200 Kč. Pokud byste chtěli víc balíčků (máte třeba 2 děti), uvedete to v rezervaci a za každé další dítě zaplatíte 100 Kč. Jeden balíček můžete využít i pro celou rodinu, pak se třeba děti můžou při jednotlivých úkolech střídat. Částku zaplatíte při vyzvedávání sady. Mnoho věcí z herní sady pak určitě využijí děti doma.

Protože nám moc nevycházela předpověď počasí na původní termín, rozhodli jsme se hru přesunout na květnový termín.

A jak to všechno bude časově?

Rezervace míst: do úterý 4.5.2021, nebo do vyčerpání zásob.  Herní sadu si můžete rezervovat zde. V rezervaci nejde bohužel navolit jiný den než středa, nenechte se tím zmást a na hru se vydejte kdykoli v uvedené dny.

Vyzvednutí herní sady: od pondělí 3.5. do čtvrtka 6.5.2021 v čase 9-12 hod, úterý 4.5.2021 v čase 16 – 17:30 hod v rodinném centru, popřípadě v jiný termín po osobní domluvě. Den vyzvednutí si zvolíte při rezervaci.

Konání hry: od středy 5.5.2021 od 14 hodin do neděle 9.5.2021 do 18 hodin. Můžete se tedy vydat kdykoli v uvedeném časovém rozmezí.